Datovy-zdroj-30-768x768

PLATOBNÝ SYSTÉM

Plne konfigurovateľný platobný systém so širokou škálou platobných metód – od bankoviek a mincí až po bankové karty a NFC zariadenia.

IDENTIFIKAČNÉ SYSTémy

Identifikácia používateľov / zákazníkov na základe účtu, karty alebo na základe iného identifikátora – členské číslo, EČV,…

turnstile-icon-isolated-white-background-your-web-mobile-app-design-133862166

Kontrola vstupov

Bariérové aj bezbariérové vstupy a vstupy na základe oprávnení v spojení s ID alebo platobným systémom pre parkoviská, šport a kultúru alebo do vašej firmy.

PAY & ID & GO SYSTémy emcard

EMcard poskytuje kompletné riešenia pre platobné, identifikačné a vstupové systémy, pričom využíva široké spektrum zariadení od kompaktných označovačov až po trezorové automaty schopné prijímať a vydávať bankovky s viacerými tlačiarňami a ESCROW. 

Na zariadeniach sa nachádza multifunkčná aplikácia, ktorej moduly sa dajú kedykoľvek upravovať a dopĺňať a celý systém je riadený cloudovým softvérom WERTYZ, ktorý administrátorovi systému poskytuje prehľad o komunikácii a funkčnosti zariadení a aktuálne informácie o jeho stave (papier v tlačiarni, mincovník,..). K dispozícii je tiež možnosť včasného varovania („preventívna údržba“) a upozornenia pre servisných technikov a administrátorov o udalostiach v systéme.

SMART platobné systémy v praxi

SMART PARKOVANIE

Dlhoročné skúsenosti spoločnosti EMcard v oblasti platobných systémov pre dopravu môžu teraz využiť aj mestá, samospráva aj súkromné firmy na spravovanie krátkodobého aj dlhodobého, uličného aj krytého parkovania.

Tarifný systém, monitoring zariadení a servisných zásahov a vytváranie reportov je možné pomocou modulárneho back-office systému WERTYZ.

DIGITÁLNY OBECNÝ ÚRAD

SMART kiosky EM416 sú vhodné aj na digitalizáciu kontaktu občan-samospráva, kde jeden kiosk umiestnený v centre mesta, či pred úradom dokáže obmedziť nepotrebný osobný kontakt a automatizovať procesy. Okrem toho je SMART kiosk EM416 možné využiť aj ako infopoint na oznamovanie dôležitých informácii pre občanov a návštevníkov mesta alebo obce.

V kiosku EM416 je možné:

  • uhrádzať správne poplatky
  • uhrádzať dane a poplatky za služby (smeti,…)
  • zobrazovať dôležité oznamy
  • zobrazovať a nakupovať lístky na športové a kultúrne podujatia
  • uhrádzať parkovné

VEREJNÉ NABÍJACIE STANICE PRE ELEKTROMOBILY

Kombináciou SMART kiosku EM416 a destinačného nabíjacieho modulu môžete transformovať akýkoľvek parkomat alebo iný kiosk na nabíjaciu stanicu pre elektromobily alebo e-bicykle.

So štandardizovanými nabíjacími konektormi a výstupným výkonom 2x11kW a možnosťou integrácie ďalších platobných aplikácii je skvelou voľbou pre malé obce, ktoré potrebujú viac funkcií v jednom zariadení alebo na vybudovanie systému nabíjacích staníc s parkovaním pre celé mesto.

ŠIROKÉ PORTFÓLIO RIEŠENÍ PRE VEREJNÚ DOPRAVU

Spoločnosť EMcard vyrástla pomocou inovatívnych riešení pre verejnú dopravu. Teraz ponúkame celé portfólio HW a SW riešení pre verejnú dopravu. Od označovačov s možnosťou platiť bankovými kartami, až po palubné počítače a kamerové systémy.

Celý systém je možné riadiť vzdialene vďaka platobným, informačným, AVL a bezpečnostným modulom cloud systému WERTYZ.

DOCHÁDZKOVÝ SYSTÉM

Vďaka cloud riešeniu pre správu účtov a zákazníkov (zamestnancov) je validácia jednoduchšia ako kedykoľvek predtým.

Dochádzkový systém EMcard poskytuje plnú škálu voliteľných stavov (príchodov a odchodov) zamestnanca:

VSTUPOVÉ SYSTÉMY

EMcard ponúka riešenie aj pre vstupové systémy, akými sú napríklad uzatvorené parkoviská alebo turnikety na využitie počas rôznych športových a kultúrnych podujatí.

emcard hardware

EMcard, a.s.
Bánovská cesta 7,
010 01, Žilina
Slovakia

Company No.: 35812401
VAT ID No.: SK SK2020236537


emcard@emcard.sk
+421 910 630 558

SMART platobné systémy - EMcard, a. s.