#Spoznajte nás

Kto sme?

EMcard je váš spoľahlivý partner pre mobilitu a služby. Sme tu, aby sme optimalizovali vaše procesy a pomohli vám dosiahnuť vyššiu výkonnosť poskytovaných služieb. 

Naša identita

S radosťou spolupracujeme s rôznymi organizáciami a podnikmi na Slovensku, od malých miestnych podnikov a obcí až po veľké korporácie a mestá. Naša flexibilita a ochota prispôsobiť sa konkrétnym potrebám každého klienta nám umožňujú budovať dlhodobé a úspešné vzťahy.

0 +

Aktívnych zákazníkov

0 +

Systémov v prevádzke

0 +

Transakcií ročne

0 +

Užívateľov ročne

Naša expanzia v parkovaní

Postupne rozširujeme naše parkovacie systémy do všetkých regiónov Slovenska. Optimalizovaná parkovacia politika a široké možnosti platby za parkovanie sú pre nás prioritou, a preto sme radi, že postupne prispievame k rozvoju parkovacích možností vo viacerých samosprávach na celom Slovensku.

Prečo s nami spolupracovať?

Postupne rozširujeme naše parkovacie systémy do všetkých regiónov Slovenska. Optimalizovaná parkovacia politika, ako aj pohodlie a plynulý pohyb obyvateľov a návštevníkov sú pre nás prioritou, a preto sme radi, že postupne prispievame k rozvoju parkovacích možností vo viacerých samosprávach na celom Slovensku.

Individuálny prístup

Naše riešenia vždy korešpondujú s vašimi jedinečnými potrebami a cieľmi.

Skúsenosti

Naše dlhoročné skúsenosti nám poskytujú pevný základ pre tvorbu efektívnych IT riešení.

Inovatívnosť

Neustále zohľadňovanie aktuálnych trendov nám umožňuje produkovať moderné IT riešenia.

Komplexné služby

Úspech našich zákazníkov zabezpečujeme komplexným a participatívnym prístupom.

Naše inštalácie

Pozrite si ukážku našej práce